Den 10. juli 2025 braker det løs med nytt spel i Wesselgården - "Robin Hood 2: nok en trøndermusikal"

Hvert år siden 2014 har det blitt satt opp spel i Wesselgården, og sommeren 2025 er intet unntak.  Vi gleder oss til premiere av Robin Hood 2 den 10. juli, med påfølgende forestillinger 11. og 12. juli! Sett av datoene 🤗🎭

Det er cirka 50 barn, ungdommer og voksne som er med på spelet. Viktigheten av personlig utvikling, mestring, glede og samhold står i fokus. Og det er dette samholdet som kjennetegner gjengen som holder på i Wesselgården. Det er humør, latter og følelsen av å være en del av noe større.

Gjengen som står bak spelet ønsker deg hjertelig velkommen til Wesselgården!

For mer info les mer på deres facebook-side eller på iHeim

Vi i Sodvin er stolt sponsor, og anbefaler alle å sikre seg billetter til en av deres forestillinger!

 

Robin Hood i Wesselgården_2

Spelet i Wesselgården_plakat 2025

Sodvin gir tilbake!
Å støtte lokal vekst og mangfold innenfor idrett og kultur er noe Sodvin setter svært høyt. Helt siden oppstart i 1951 har Sodvin bidratt med gave- og sponsormidler til lokale lag og foreninger hvert eneste år. Er du kunde hos Sodvin bidrar du dermed til verdiskapning i ditt eget nærmiljø. 

Behøver ditt lag eller forening støtte? Send oss en forespørsel. Søknader behandles fortløpende.