
Strøm
Ingen skjulte kostnader på strøm fra Sodvin!
Vi er opptatt av å følge lover og regler og har valgt å gjøre en endring i vår kommunikasjon ut mot kunder.
Strøm
Vi er opptatt av å følge lover og regler og har valgt å gjøre en endring i vår kommunikasjon ut mot kunder.
Konsern
Les saken om vår konsernleder i DistriksEnergi her.
Internett
Vi dobler fiberhastigheten på dagens abonnement.
Internett
Sodvin ønsker å tilby fiber til alle og satser nå på å fase ut det gamle coaxnettet med fordel for lynrask fiber på hele Kyrksæterøra sentrum hvor vi ikke har fiber fra før! Det betyr Bugen, Skeiet, Stølan, nedre Haugen og Skogranda.
Xakt
Ved registrering av ny kontrakt i Xakt vil man nå ha et enklere grensesnitt å forholde seg til.
Xakt
I Xakt er det nå blitt mulig å "sende" faktura direkte til Xakt Butikk for betaling. En smart og etterspurt funksjon fra våre kunder.
Internett
Tidligere har du kun hatt mulighet til å velge eFaktura på strømfakturaen din. Men nå kan du også eFaktura på ditt internett og tv-abonnement!
For å unngå skader på rør og kabler i forbindelse med gravearbeid, ber vi om at du bestiller kabelpåvisning før det graves i områder med fiber fra Sodvin.
Konsern
Kundeservice vil i sommer være åpen fra 0900-1500